Personal didactic

Componenta 2017-2018

 

  • BONAT ADRIAN-prof.ed.fizica-atletism, tit, gr.I
  • GRUMAZ DELIA-prof.ed.fizica-atletism, tit, gr.I
  • HENDREA-FILIP-prof.ed.fizica-atletism, tit, gr.I
  • MOLDOVAN AUGUSTA-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • CALIN MARIA-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • TABACIOIU ION-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • DRAGOS DANA-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • DANESCU DAN-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • POP SUSANA-prof.ed.fizica-atletism, tit.gr.I
  • IAKOB ILEANA-prof.ed.fizica-gimnastica ritmica, tit.gr.I
  • COCA CARMEN-prof.ed.fizica-gimnastica ritmica, tit.gr.I
  • DARLEA ANAMARIA-prof.ed.fizica-gimnastica ritmica, tit.gr.II
  • GRUMAZ ROMEO-prof.ed.fizica-inot, tit.gr.I
  • KOSZ ALEXANDRU-prof.ed.fizica-inot, tit.gr.I
  • GHERGHEL STEFAN-prof.ed.fizica-inot-debutant
  • GHERGHEL ADRIAN(DIRECTOR)-prof.ed.fizica-inot, tit.gr.I
  • POP LUMINITA-prof.ed.fizica-inot, tit.gr.II
  • TALOS DANIEL-prof.ed.fizica-inot, tit.definitiv
  • VINTESCU NORIS-prof.ed.fizica, tit.definitiv
  • AVRAM GABRIELA-prof.inv.primar, tit.gr.II
  • BUDEA MARIA-prof.inv.primar, tit.gr.I
  • LIGNER FLORENTINA-prof.inv.primar, tit.gr.I
  • LUNGU TUNDE-prof.inv.primar, tit.gr.I
  • POPAN MARIANA-prof.inv.primar, tit, gr.I
  • RUS ANA MARIA-prof.inv.primar, tit.gr.I
  • NEMES STEFANIA-prof.inv.primar, suplinitor, debutant
  • BOTA LUCICA-invatatoare, tit.gr.I
  • ILIES DARIANA-invatatoare, tit.gr.II
  • STOIAN LUCIA(DIR.ADJ)-prof.lb.romana, tit.gr.I, doctorat
  • HENDREA-FILIP ANCA-prof.lb. romana, tit, gr.I, doctorat
  • TALOS CRINA-prof. lb. romana, det, gr.II
  • PETREUS AURA-prof. lb. romana, det.
  • CARLAN CODRUTA-prof. lb. romana, suplinitor
  • PALKO NELA-prof. lb. latina, tit.gr.II
  • TATAR IONELA-prof.lb.engleza, tit.gr.I
  • OPREA MARIA-prof.lb. engleza, tit.gr.II
  • BOTA IRINA-prof.lb.engleza, det.gr.definitiv
  • BRETAN NICOLETA-lb. franceza, tit.gr.did.definitiv
  • DURUS DANIELA-lb. franceza, tit.gr.definitiv
  • EBERST MARIA-prof.matematica, tit.gr.I
  • POP MARINEL-prof.matematica, tit.gr.I
  • SUGAR ANAMARIA-prof.matematica, tit.gr.I
  • URECHE ALINA-prof.fizica, tit.gr.I
  • EBERST RODICA-prof.chimie, supl.gr.I
  • HOTEA RADU-prof.biologie, tit.gr.I, doctorat
  • CATUNA DANIELA-prof. biologie, tit.gr.I
  • MOJE DOINA-prof.istorie, tit.gr.I
  • KISS LUCA ANDREEA-prof.istorie,suplinitor, definitiv
  • TEREC ADRIANA-prof.religie, tit.gr.I
  • MORAR CAMELIA-prof. religie, tit.gr.I
  • FAZACAS PETRE-prof.geografie, tit, gr.I
  • BOT LIVIA-prof.geografie, tit.gr.I
  • MIHIS MARIANA-prof.SSU, suplinitor, gr.II
  • RUSU TUDOR, prof.SSU, suplinitor, debutant
  • BUCUR MIHAELA-prof.ed.tehnologica, suplinitor, gr.I
  • BOLCHIS IOANA-prof.muzica, suplinitor, debutant
  • POR NATALIA-prof.desen, suplinitor, gr.II
HOTEA MELINDA
MIHIS MARIANA